×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 223.

Mieszanki traw

Mieszanki traw

Mieszanki traw oferowane przez firmę Sumin produkowane są z wyselekcjonowanych odmian traw, specjalnie dostosowanych do polskich warunków klimatycznych. Charakteryzują się umiarkowanym tempem wzrostu, zwartym pokrojem oraz intensywnie zieloną barwą. Nasiona traw wchodzące w skład naszych mieszanek są dokładnie badane i mają wysoką ocenę wartości siewnej.

Produkty z naszej serii "Twoja trawa" są zapakowane w efektowne kartoniki, zawierające wszelkie wymagane informacje dotyczące jakości, przeznaczenia i stosowania mieszanek traw. Dodatkowo każdy kartonik zawiera szczegółową instrukcję zakładania pielęgnowania i nawożenia trawników, dostosowaną do wysiewu oferowanych przez nas mieszanek Milano, Milord, Piknik oraz Luwr. 

 Wysoka jakość, doskonała siła kiełkowania i rewelacyjny wygląd trawników po zastosowaniu naszych traw, połączona z oryginalnym wyglądem opakowań powoduje, że klienci chętnie kupują te wyroby i do nich powracają. 

Oferujemy je także w większych opakowaniach - workach. 

Dostępna jest także nowa, popularna mieszanka trawnikowa.

Koneser - To najbardziej dekoracyjna mieszanka nasion traw z najszlachetniejszych odmian gazonowych, łącząca w sobie najlepsze cechy użytkowe innych mieszanek oferowanych przez firmę Sumin.

Jest produktem dla miłośników trawników, szczególnie dbających o architekturę krajobrazu w otoczeniu posiadłości.

Jedyny w swoim rodzaju skład mieszanki tworzy trawnik o subtelnych, jaskrawo seledynowych źdźbłach i gęstej, fenomenalnie prezentującej się darni.

Trawnik nie wymaga zbyt częstego koszenia, dobrze toleruje w miarę intensywne użytkowanie oraz nie jest zbytnio podatny na choroby grzybowe. Wahania temperatur powietrza i okresowe niedobory wody nie wpływają istotnie na kondycję rosnącego już trawnika.

Opakowania: 0,5kg, 1kg

Kwiat Pustyni - Mieszanka traw na tereny słoneczne KWIAT PUSTYNI - to wyspecjalizowana mieszanka nasion traw znacznie odporniejsza od innych na zmiany temperatury i wilgotności. Doskonale nadaje się do wysiewu na niezbyt dobrych podłożach, szczególnie o małej żyzności, piaszczystych lub niskim poziomie dostępnej wody.

Opakowanie jednostkowe: 0,25 kg, 0,5 kg, 1 kg, 5 kg

Mieszanka traw regeneracyjna LUWR - przeznaczona jest do odnowienia zniszczonego trawnika oraz uzupełnienia ubytków. Można ją stosować do regeneracji wszystkich trawników, zapewnia szybkie uzyskanie gęstej darni i znakomity efekt wizualny. Regenerację trawnika rozpocząć od zabiegu zwalczania chwastów środkiem Golf Plus 540 SL.

Opakowania: 1 kg, 0,5 kg, 0,25 kg

Mieszanka  trawnikowa - ta popularna mieszanka jest dostępna w opakowaniach: 
10 kg, 5 kg, 1 kg, 100 g

 

Mieszanki traw PIKNIK, MILORD, MILANO - 
są dostępne w opakowaniach 5 kg i 20 kg

dla odbiorców wysiewających trawy na większych powierzchniach.

Mieszanka traw sportowa MILANO - doskonale nadaje się na tereny sportowo - rekreacyjne intensywnie użytkowane (boiska, place zabaw) oraz miejsca wymagające silnej i zwartej darni (skarpy, zbocza, itp.).
Opakowania: 20 kg, 5 kg, 1 kg, 0,5 kg

Strona 1 z 2

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Ver política